Details
Heeft u Glass Eye en wilt u meer functies? Bestel dan hier een upgrade.
Om uw upgrade uit te voeren hebben wij de volgende gegevens van uw huidige Glass Eye versie nodig: De reference code and status code. Deze codes vindt u bij “About Glass Eye 2000” in het "Help" menu. Klik hier voor de omschrijving. Met behulp van deze codes kunnen wij de nieuwe productcode genereren.
STANDAARD-versie U kunt lijnen, bochten, cirkels en veelhoeken tekenen. Verander de lijnbreedte en kleur. Het toevoegen van een oneindig kleurenpalet. Importeer en exporteer BMP- en JPEG-afbeeldingen. Teken uw ontwerp over op een geïmporteerd beeld. U heeft toegang tot de volledige ontwerpbibliotheek (> 400). U kunt de glasdelen automatisch laten nummeren Een overzicht weergeven van de gebruikte materialen.
PROFESSIONEEL (Pro-versie) Alle opties van de Standaard-versie. Glas bibliotheek. Voeg namen en prijzen aan het glas toe. Nummer de glasdelen naar kleur, locatie of handmatig. ‘Lamp-wizard’ 3D hulpmiddel voor het ontwerpen van lampen, juweeldozen, versieringen, enz.
PROFESSIONEEL PLUS (ProPlus-versie) Alle opties van de Pro-versie. ‘Autotrace achtergrond’: maakt geïmporteerde lijnafbeelding tot een Glass Eye tekening. ‘Autotrace Tekst’: maakt geïmporteerde tekst tot een Glass Eye tekening. Verplaats en roteer de glasrichting in uw stukken. Met ‘Glas transparantie’ ziet u de achtergrondfoto door uw ontwerp.
ENTERPRISE-versie Alle opties van de ProPlus-versie. Ondersteunt plotters en snijders. Compatibel met de meeste merken plotters en snijders. Explodeert een ontwerp in afzonderlijke stukken. Sorteert gekleurde stukken op een pagina. Exporten in DXF/DWG/EMF/WMF-formaten. Toevoegen offset-contourlijn-tekening. Klantenondersteuning vanuit www.dlfy.com.
Glastechniek | Glas-in-lood, Tiffany |
---|